CO MAMY W OFERCIE?

Nasza działalność opiera się w głównej mierze na projektowaniu i budowaniu różnych akcesoriów do aut terenowych, takich jak: zabudowy wyprawowe na samochody typu pickup oraz na przyczepy, namioty dachowe, bagażniki dachowe, skrzynie, zderzaki offroadowe, progi, szuflady i inne. Zobacz galerię
W swoim portfolio mamy również realizacje niezwiązane z offroadem. Zobacz galerię
Zajmujemy się również projektowaniem wzorniczym i prototypowaniem oraz realizujemy różnorodne zlecenia spawalnicze.

Z CZEGO WYKONUJEMY NASZE PRODUKTY?

Elementy naszych produktów są wykonywane głównie z giętych blach, profili i rur. Wykorzystywane materiały to przede wszystkim stal czarna i aluminium, a w określonych przypadkach także ze stali nierdzewnej; spawane, nitowane lub skręcane w zależności od wymaganej wytrzymałości i funkcjonalności. Wykorzystujemy także druk 3D oraz tworzywa sztuczne do produkcji dodatkowych mniejszych elementów.
Elementy z blach są w zdecydowanej większości wycinane laserowo oraz gięte na giętarkach CNC, dzięki czemu nasze produkty są precyzyjnie wykonane i powtarzalne.
Standardowo wszystkie produkty są lakierowane proszkowo, a elementy stalowe dodatkowo zabezpieczone podkładem cynkowym. Na życzenie klienta mogą być również lakierowane natryskowo powłokami typu Line-X czy Raptor lub lakierem samochodowym.
Stosujemy również wysokiej jakości dodatkowe akcesoria, takie jak zapięcia, zamki, siłowniki, uchwyty itp.

KTO KRYJE SIĘ ZA GORILLA CUSTOMS?

Z wykształcenia jesteśmy projektantami wzornictwa przemysłowego, a prywatnie wielkimi pasjonatami wszelakiej motoryzacji.
Dopasowujemy się do konkretnych wytycznych każdego klienta i staramy się jak najlepiej zrealizować jego wizję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała wysoka funkcjonalność, ale ich estetyka jest dla nas równie ważna.

JAK WYGLĄDA PROCES POWSTAWANIA CUSTOMOWYCH PRODUKTÓW?
Realizacja customowych zleceń na akcesoria offroadowe rozpoczyna się od wykonania pomiarów konkretnego auta (jeśli są wymagane). Następnie wykonujemy projekt CAD, który na bieżąco konsultowany jest z klientem. Po jego zakończeniu zlecamy wykonanie elementów z blachy w zewnętrznej firmie, które w kolejnym etapie składamy w końcowy produkt.
W zależności od skomplikowania niektóre projekty mogą wymagać budowania akcesoriów bezpośrednio na samochodzie lub ewentualnie szybkich przymiarek w trakcie powstawania.
Produkty są najczęściej montowane na samochodzie bezpośrednio przez nas, a w przypadku mniejszych konstrukcji mogą być także wysyłane kurierem do klienta lub odebrane osobiście do samodzielnego montażu.

Zachęcamy do kontaktu!