Prezentujemy customowy bagażnik dachowy w zestawie z dedykowanym boxem. 
Obudowa bagażnika (elementy lakierowane na pomarańczowo) wykonana jest z 4 giętych aluminiowych blach gr. 4 mm, skręcanych śrubami. W jej wnętrzu umieściliśmy spawaną kratownicę ze stalowych profili 20x20x2 mm, rozstawem dopasowanych do montażu na bagażniku dachowym Thule w taki sposób, aby umożliwić bezproblemowe otwieranie klapy bagażnika samochodu. Obudowa posiada również dedykowane otwory pod przednie i tylne oświetlenie - w tym wypadku z przodu umieszczony jest panel świetlny LED 18x5W, a z tyłu 2 ledowe lampy robocze Wesem LED1F.47400. 
Box wykonany jest z blachy aluminiowej gr. 2 mm. Zawiasy umieszczone są z przodu ze względu na kształt boxa, a samo otwieranie wspomagane jest 2-ma siłownikami umieszczonymi wewnątrz. Na tylnej ściance boxa znajduje się klamra z zamkiem na klucz. 
Sam box jest osobnym elementem, który można bez problemu wymontować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zaprojektowany został tak, aby jego szerokość pozwalała na przewożenie wewnątrz koła zapasowego. Box przykręcany jest do kratownicy przy użyciu dedykowanych elementów montażowych z blachy stalowej. 
Wymiary boxa (zewnętrzne): dł. 1830 mm; szer. 742 mm; wys. 272 mm.
Wymiary bagażnika (bez boxa): dł. 2120 mm; szer. 1058 mm; wys. 140 mm. 
Wymiary całkowite zestawu bagażnik+box: dł. 2120 mm; szer. 1058 mm; wys. 318 mm.
Back to Top